deneme Tvoba webových stránek, Brno | IT Logica

Vývoj software


Řešení softwaru na míru nás baví. Čím složitější potřeby máte, tím větší výzvou pro nás bude vytvořit webovou stránku či jinou aplikaci, která splní Vaše náročné požadavky a současně zůstane jednoduchá na ovládání, intuitivní, uživatelsky přátelská a přehledná.

Vývoj mailingových aplikací

Máte zájem o mailingové služby střižené přesně na míru podle vašich potřeb a přání? Žádný standardně nabízený nástroj pro hromadné rozesílání e-mailů vám nevyhovuje? Díky naší bohaté zkušenosti s poskytováním mailingových služeb pro velké společnosti jsme schopni takovou aplikaci nabídnout.

Vývoj v Ruby on Rails

Ruby On Rails, zkráceně Rails, je moderní řešení, které umožňuje pohodlné a rychlé vytváření moderních webových aplikací.
Potřebujete webové aplikace na míru podle přesných potřeb a požadavků? Využijte našeho týmu programátorů a nechte si vytvořit intranetové a internetové aplikace na klíč.

Řešení na míru

Řešení na míru nás baví. Čím složitější potřeby máte, tím větší výzvou pro nás bude vytvořit systém, který splní Vaše náročné požadavky a současně zůstane jednoduchý na ovládání, intuitivní, uživatelsky přátelský a přehledný.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Vyplňte nezávazně formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme si postup další spolupráce.


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty