rolex day date mens rolex calibre 2836 2813 m118208 0349 automatic green dial is really one of the hottest copies.well-known https://www.vapesshop.nz/ online store.

Internetový marketing, online marketing | IT Logica

Internetový marketing


Na internetu existuje nespočet možností propagace, ovšem výběr té nejefektivnější varianty vyžaduje zkušenosti a znalosti prostředí online marketingu. Rádi Vám pomůžeme najít tu správnou cestu a možná budete překvapeni, jak může být propagace marketingem na internetu efektivní.

SEO správa

Není vaše internetová stránka v Google a Seznamu na dobrých pozicích? Nechcete tolik platit za PPC reklamu? V tom případě se na nás obraťte s žádostí o SEO správu a získejte silný marketingový nástroj v efektivní optimalizaci pro vyhledávače.

PPC kampaně

PPC reklama na internetu (PPC advertising) je jedním z nejefektivnějších způsobů online propagace webových stránek. Právě proto je důležité realizovat PPC kampaně ve spolupráci se zkušenými odborníky. Výhodou je možnost rychlého uvedení reklamní kampaně, možnost cílení kampaně a efektivního řízení investic do tohoto způsobu internetové propagace.

Sociální sítě

Možnost využít Facebook marketing pro firemní a komerční účely je všeobecně známá. Čeho konkrétní firma může na Facebooku dosáhnout a jak zajistit, aby aktivity přinesly skutečný, prodeji změřitelný přínos, umějí jen specialisté, kteří se těmto aktivitám dlouhodobě věnují na profesionální úrovni. Sociální sítě nejsou jen Facebook, ale i Twitter, Google+, Youtube a další.

Emailing

I přes masívní rozvoj sociálních sítí a jiných forem komunikace je e-mail tou nejpoužívanější službou na internetu. Téměř každý uživatel disponuje emailovou schránkou. Jedná se tedy o velmi efektivní kanál pro obchodní a jiné sdělení.

Poradenství a konzultace

Rozhodli jste se investovat do propagace Vašich stránek na webu a nevíte, jak získat z Vašeho rozpočtu maximum možného? Spolupráce s námi Vám zajistí, že si nebudete s nejistotou očekávat, jaký skutečný dopadbudou mít investované prostředky do internetového marketingu. Internetový marketing může být tou správnou volbou pro váš byznys.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Vyplňte nezávazně formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme si postup další spolupráce.


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty
higher quality replica rolex is the best gift to give each other.