Partneři a certifikaceUvádíme seznam našich partnerů z oblasti externích dodavatelů technologií, zejména hardware a expertních znalostí. V přehledu naleznete seznam odborných certifikací našich zaměstnanců.

Partneři IT Logica

Heatmapy mYx

Heatmapy mYx jsou jediným nástrojem, který Vám realisticky ukáže, co návštěvníky Vašich stránek zajímá a co naopak ignorují. Ze žádného jiného nástroje nezjistíte přesně efektivitu jednotlivých prvků, jako jsou obrázky, odkazy či bannery a jejich popularitu mezi návštěvníky.

mYx IT Logica
Centrum pro transfer technologií

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity (CTT) představuje institucionální zázemí pro vnější uplatnění výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě. CTT spravuje duševní vlastnictví MU a spolupracuje s akademickými pracovníky a studenty při jeho identifikaci, ochraně a komerčním využití formou licencí, spin-off, konzultací, poskytování vzorků materiálů apod.

Masarykova univerzita IT Logica
Internetová reklamní agentura RobertNemec.com

Služby internetové reklamní agentury RobertNemec.com zahrnují komplexní péči o marketing na internetu: internetový marketing, reklamu na internetu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), Search Engine Marketing (SEM), webdesign, programování internetových aplikací, testování a výzkumy uživatelů, analýzy, výzkumy, audity a copywriting.

RobertNemec.com IT Logica
Publero.com

Publero.com je novinový portál, který přináší tiskoviny v elektronické formě. Neplaťte zbytečně za tisk papíru, šetřete životní prostředí i svoji peněženku. Vaše oblíbené noviny, časopisy, ale i katalogy naleznete v elektronické podobě na Publero.com. Nekupujte zajíce v pytli, zaregistrujte se a zdarma si pročtěte některá volně přístupná ukázková čísla! Z široké palety časopisů si vybere opravdu každý – od techniky, přes cestování, módu a životní sty

Publero.com IT Logica
DELL

Již více než 26 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii ke splnění snů. Zákazníci důvěřují, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde. Získejte další informace o našem příběhu, úmyslech a o lidech, jež stojí za naším přístupem orientovaným na zákazníka.

Dell IT Logica

Získané osobní certifikace IT Logica

Mgr. Ivo Kylián

Certifikace Google Adwords - Přehledy a analýzy

Google Adwords certifikát Ivo Kylián

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty