cheap replica rolex cellini 39mm m50519 0007 mens watch silver tone make you look discreet luxury and extremely fashion.manly may possibly be the points with regards to cheap replicas rolex mid size datejust 178343 under $58. Partneři a certifikace | IT Logica

Partneři a certifikaceUvádíme seznam našich partnerů z oblasti externích dodavatelů technologií, zejména hardware a expertních znalostí. V přehledu naleznete seznam odborných certifikací našich zaměstnanců.

Partneři IT Logica

Heatmapy mYx

Heatmapy mYx jsou jediným nástrojem, který Vám realisticky ukáže, co návštěvníky Vašich stránek zajímá a co naopak ignorují. Ze žádného jiného nástroje nezjistíte přesně efektivitu jednotlivých prvků, jako jsou obrázky, odkazy či bannery a jejich popularitu mezi návštěvníky.

mYx IT Logica
Centrum pro transfer technologií

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity (CTT) představuje institucionální zázemí pro vnější uplatnění výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě. CTT spravuje duševní vlastnictví MU a spolupracuje s akademickými pracovníky a studenty při jeho identifikaci, ochraně a komerčním využití formou licencí, spin-off, konzultací, poskytování vzorků materiálů apod.

Masarykova univerzita IT Logica
Internetová reklamní agentura RobertNemec.com

Služby internetové reklamní agentury RobertNemec.com zahrnují komplexní péči o marketing na internetu: internetový marketing, reklamu na internetu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), Search Engine Marketing (SEM), webdesign, programování internetových aplikací, testování a výzkumy uživatelů, analýzy, výzkumy, audity a copywriting.

RobertNemec.com IT Logica
Publero.com

Publero.com je novinový portál, který přináší tiskoviny v elektronické formě. Neplaťte zbytečně za tisk papíru, šetřete životní prostředí i svoji peněženku. Vaše oblíbené noviny, časopisy, ale i katalogy naleznete v elektronické podobě na Publero.com. Nekupujte zajíce v pytli, zaregistrujte se a zdarma si pročtěte některá volně přístupná ukázková čísla! Z široké palety časopisů si vybere opravdu každý – od techniky, přes cestování, módu a životní sty

Publero.com IT Logica
DELL

Již více než 26 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii ke splnění snů. Zákazníci důvěřují, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde. Získejte další informace o našem příběhu, úmyslech a o lidech, jež stojí za naším přístupem orientovaným na zákazníka.

Dell IT Logica

Získané osobní certifikace IT Logica

Mgr. Ivo Kylián

Certifikace Google Adwords - Přehledy a analýzy

Google Adwords certifikát Ivo Kylián

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty