Analýzy a konzultace


Zajímá nás Váš úspěch. Společně budeme hledat cesty, jak přivést na Vaše stránky více návštěvníků a jak z návštěvníků udělat maximum zákazníků. Navrhované služby budou sledovat Vámi stanovené cíle, poté budeme sledovat, jak se Vašemu projektu daří a průběžně navrhovat možná zlepšení.

Předimplementační analýza

Předimplementační analýza webových stránek je velmi důležitou součástí plánování výstavby jakéhokoliv prezentace nebo aplikace. Pouze dobrá analýza zajistí efektivní plnění vašich obchodních a komunikačních cílů a očekávání uživatelů webu.

Audit přístupnosti

Přístupná webová stránka je použitelná pro každého uživatele Internetu. A to nezávisle na jeho postižení, schopnostech, znalostech, zkušenostech či zobrazovacích možnostech. Nesplňuje vaše webová stránky tyto pravidla a nepřicházíte tak o potenciální zákazníky?

Analýza použitelnosti

Analýza použitelnosti webu je nástroj sloužící odhalení nedostatků v rámci celého webu. Dobře použitelný web je ten, na kterém se člověku snadno podaří vykonat to, proč na něj přišel. Vykonání požadovaných činností by mělo být snadné a také bez chyb. Často se všechny tyto vlastnosti shrnují do fráze „nenuťte uživatele přemýšlet“.

Analýza návštěvnosti

Nedosahují čísla ve statistikách návštěvnosti Vašich očekávání nebo se Vám zdá, že draze získaní návštěvníci protečou Vaším webem bez získání patřičného množství objednávek? Proč na internetu nejste vidět nebo návštěvníci se ztrácí na Vašim webu? To podstatné odhalí analýza návštěvnosti.

Analýza SEO

Nevidíte Váš web ve vyhledávačích Seznam a Google na pozicích, kam si myslíte, že by měl patřit? Řešíte již SEO, ale výsledky správy nesplňují představy. Vyhledávače jsou spravedlivé a podle stanovených pravidel hry bez jakékoli protekce vyberou ten nejlepší web a dají mu záviděníhodnou pozici číslo jedna. Důležité je znát pravidla hry a umět se podle nich řídit. Naše komplexní SEO analýza nebo stručnější SEO audit je cesta k vyšší návštěvnosti.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Vyplňte nezávazně formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme si postup další spolupráce.


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty