Vývoj mailingových aplikacíMáte zájem o mailingové služby střižené přesně na míru podle vašich potřeb a přání? Žádný standardně nabízený nástroj pro hromadné rozesílání e-mailů vám nevyhovuje? Díky naší bohaté zkušenosti s poskytováním mailingových služeb pro velké společnosti jsme schopni takovou aplikaci nabídnout.

Využijte bohaté praxe v oboru emailingu

Známe požadavky zákazníků a kritické faktory, které odlišují neúspěšné direct mailingy od těch úspěšných. V rámci vývoje jsme schopni vytvořit aplikaci, která se bude zaměřovat na následující klíčové oblasti:

- Import dat. Jak mailové databáze, tak produktových řad.

- Segmentace. Na základě importovaných atributů jsme schopni vyvinout filtry dle vašich požadavků a provést tak rozesílku mailů personalizovaně pouze pro určitou skupinu zákazníků.

- Umožníme vytvoření one-to-one komunikace, kdy aplikace po zavolání URL pošle předdefinovanou šablonu.

Řešení mailingu na míru dle vašich potřeb

Máte zájem o rozesílku newsletterů v podobě plánovaných personalizovaných kampaní? Nebo upřednostňujete spíše o jednoduché, jednorázové rozesílky? Jsme schopni vám nástrojem Email Machine nabídnout oba systémy.

Nedílnou součástí online marketingu jsou analýzy a vyhodnocení. Nabídneme vám  analytický nástroj Email Machine, jehož součástí jsou metriky, které jsou pro vás klíčové – jako open-rate, click-rate nebo typ zařízení. Heathmapy, ukazující chování adresátů, mohou být rovněž součástí mailingové aplikace.

Aby se zvýšila důvěryhodnost mailů a zlepšilo jejich doručování, pomůžeme vám s nastavením SPF záznamu a DKIM.

Vytvoříme vám šablonu newsletterů na míru. Jsme schopni zároveň dodat grafický kreativ.

Také vám umožníme export bounced adres a vyřešíme reply management. Implementujeme do vašeho mailingu komponentu, která umí sledovat určitou schránku na základě klíčových slov v doručené správě. A to není vše. Kontaktujte nás pro další informace.

Email Machine

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Vyplňte nezávazně formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme si postup další spolupráce.


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty