Poradenství a konzultaceRozhodli jste se investovat do propagace Vašich stránek na webu a nevíte, jak získat z Vašeho rozpočtu maximum možného? Spolupráce s námi Vám zajistí, že si nebudete s nejistotou očekávat, jaký skutečný dopadbudou mít investované prostředky do internetového marketingu. Internetový marketing může být tou správnou volbou pro váš byznys.

S našimi radami získáte z minima maximum!

Naši specialisté na internetový online marketing Vám poradí, co udělat pro to, aby ti správní lidé Vaši prezentaci našli, zorientovali se v ní a provedli právě tu akci, kterou od nich očekáváte. Pak teprve přichází na efektivní přivádění na Váš web. 

Máte-li kvalitní web a jediné, co pro dosažení většího obchodního úspěchu potřebujete je větší návštěvnost, připravíme pro Vás propagační strategii, která Vám přinese maximální návratnost investovaných prostředků.

A uvidíme-li, že by návštěvníci z Vašeho webu mohli odcházet dříve, než splní Vaše očekávaní, poradíme Vám, co na webu změnit či vylepšit, abyste za získávání návštěvníků neplatili zbytečně.

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Firemní hodnoty IT Logica

Hodnoty společnosti IT Logica

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Vyplňte nezávazně formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme si postup další spolupráce.


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty