Sehnout Cesta Svíčky pohár mistrů pozemní hokej předsudek Věčné Specialista

HC Slavia Hradec Králové - HC Slavia Hradec Králové

Pohár mistrů, den 4. – SK SLAVIA PRAHA

Pohár mistrů, den 1. – SK SLAVIA PRAHA

PODÍVEJTE SE: Pozemkáři Litic vstoupili vítězně do evropského poháru -  Plzeňský deník
PODÍVEJTE SE: Pozemkáři Litic vstoupili vítězně do evropského poháru - Plzeňský deník

Pohár mistra ČR v pozemním hokeji vyhráli hokejisté z Litic : Portál  městského obvodu Plzeň 6 - Litice
Pohár mistra ČR v pozemním hokeji vyhráli hokejisté z Litic : Portál městského obvodu Plzeň 6 - Litice

Pohár mistrů evropských zemí Trophy II zná vítěze, Litice ovládly turnaj -  QAP.cz
Pohár mistrů evropských zemí Trophy II zná vítěze, Litice ovládly turnaj - QAP.cz

Sportovní listy | Kam ve středu 18. srpna 2021 za sportem? Na fotbal, lední  hokej, pozemní hokej a vůbec | Novinky
Sportovní listy | Kam ve středu 18. srpna 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, pozemní hokej a vůbec | Novinky

JAR - Česko 1:3, České pozemkářky získaly na halovém mistrovství světa  bronz - Sport.cz
JAR - Česko 1:3, České pozemkářky získaly na halovém mistrovství světa bronz - Sport.cz