Home

porazit Elektrifikovat vozidlo evropském poháru Rozřezat George Eliot savčí

DAVID DUDY BRONZOVÝ NA EVROPSKÉM POHÁRU V PRAZE | Judo pro děti

Úspěch na Evropském poháru univerzit: Žurnál - News & Events

Čeští studenti vybojovali 7 medailí na Evropském poháru univerzit v silovém  trojboji - ČAUS
Čeští studenti vybojovali 7 medailí na Evropském poháru univerzit v silovém trojboji - ČAUS

Šimon Fulneček zlatý na Evropském poháru v Itálii - Sportovní gymnázium  Ostrava
Šimon Fulneček zlatý na Evropském poháru v Itálii - Sportovní gymnázium Ostrava

Nejmladší česká reprezentace žen slaví zlato na Evropském poháru v Maďarsku  | Český hokej
Nejmladší česká reprezentace žen slaví zlato na Evropském poháru v Maďarsku | Český hokej

Na Evropském poháru v lezení nebude chybět ani Adamovská a Ondra – ČT sport  – Česká televize
Na Evropském poháru v lezení nebude chybět ani Adamovská a Ondra – ČT sport – Česká televize

Triatlonista Grebík skončil v prémiovém Evropském poháru stříbrný – Cysnews

Basketbalisté Opavy prohráli v Evropském poháru i s Balkanem a ve skupině  jsou poslední | Livesport.cz
Basketbalisté Opavy prohráli v Evropském poháru i s Balkanem a ve skupině jsou poslední | Livesport.cz

Opava se dočkala vítězství. V Evropském poháru porazila Levice – ČT sport –  Česká televize
Opava se dočkala vítězství. V Evropském poháru porazila Levice – ČT sport – Česká televize

Gabriela Capová na stupních vítězů v Evropském poháru! | Alpské lyžování

Postup v evropském poháru Novému Veselí nevyšel. Šanci ale dál má v tom  domácím - Jihlavský deník
Postup v evropském poháru Novému Veselí nevyšel. Šanci ale dál má v tom domácím - Jihlavský deník

Ze tří českých klubů vyhrála v Evropském poháru házenkářů jen Dukla -  Sport.cz
Ze tří českých klubů vyhrála v Evropském poháru házenkářů jen Dukla - Sport.cz

Veronika Landgrafová opět velmi úspěšná na Evropském poháru kadetek | ŠERM  TEPLICE
Veronika Landgrafová opět velmi úspěšná na Evropském poháru kadetek | ŠERM TEPLICE

Dukla v Evropském poháru přetlačila Kragujevac – HC Dukla Praha | oficiální  webové stránky
Dukla v Evropském poháru přetlačila Kragujevac – HC Dukla Praha | oficiální webové stránky

Štafety na Juniorském evropském poháru ve Francii

Dukla i Karviná v Evropském poháru končí – ČT sport – Česká televize

Žabiny na úvod Evropského poháru podlehly Montpellieru po druhém  prodloužení | Livesport.cz
Žabiny na úvod Evropského poháru podlehly Montpellieru po druhém prodloužení | Livesport.cz

Zleva druha Lea Rutzova ze Svycarska, vitezka Italka Alessia Missiaggiaova  a treti Jana Bartova z Ceske republiky na stupnich vitezu kategorie Elite  zeny v Evropskem poharu ve sjezdu horskych kol 18. srpna 2019 na sumavskem  Spicaku Stock Photo - Alamy
Zleva druha Lea Rutzova ze Svycarska, vitezka Italka Alessia Missiaggiaova a treti Jana Bartova z Ceske republiky na stupnich vitezu kategorie Elite zeny v Evropskem poharu ve sjezdu horskych kol 18. srpna 2019 na sumavskem Spicaku Stock Photo - Alamy

Kryštof Krýzl 9. V Evropském poháru a víkendový SP v Mariboru jedou  Strachová a Pauláthová, start Dubovské nejistý | Alpské lyžování
Kryštof Krýzl 9. V Evropském poháru a víkendový SP v Mariboru jedou Strachová a Pauláthová, start Dubovské nejistý | Alpské lyžování

Uplynulý týden snowboardcrossařů: Kryštof Choura dojel šestý na Evropském  poháru, dařilo se i juniorům ve Švýcarsku | Snowboarding
Uplynulý týden snowboardcrossařů: Kryštof Choura dojel šestý na Evropském poháru, dařilo se i juniorům ve Švýcarsku | Snowboarding

Písecké házenkářky si zpestří sezonu startem v Evropském poháru – HBC  Strakonice 1921
Písecké házenkářky si zpestří sezonu startem v Evropském poháru – HBC Strakonice 1921

Basketbalisté Nymburka porazili v Evropském poháru Záhřeb 84:76 | iROZHLAS  - spolehlivé zprávy
Basketbalisté Nymburka porazili v Evropském poháru Záhřeb 84:76 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Naším přístupem i předvedenou hrou jsme si to zasloužili, hodnotí úspěch na Evropském  poháru Hroch | Hokejbal.cz
Naším přístupem i předvedenou hrou jsme si to zasloužili, hodnotí úspěch na Evropském poháru Hroch | Hokejbal.cz

První výhra pro basketbalovou Opavu. Slezané v Evropském poháru porazili  Levice | Livesport.cz
První výhra pro basketbalovou Opavu. Slezané v Evropském poháru porazili Levice | Livesport.cz

Pozemní hokejisté Litic v evropském poháru neuspěli - Plzeňský deník

Brodští softbalisté na Evropském poháru suverénně vyhráli skupinu, čeká je  boj o medaile | Vysočina-news.cz
Brodští softbalisté na Evropském poháru suverénně vyhráli skupinu, čeká je boj o medaile | Vysočina-news.cz