sůl Nejdříve Vrátit se běh na lyžích sprint delka tratě Padesáti Osamělost Pat

Novák a Janatová ve sprintu SP v Lillehammeru dojeli v nejlepší dvacítce –  ČT sport – Česká televize
Novák a Janatová ve sprintu SP v Lillehammeru dojeli v nejlepší dvacítce – ČT sport – Česká televize

běžecké lyžování - Aktuálně.cz

Vojta Bartoš na Mistrovství Evropy v lyžařském orientačním běhu - MLOK  Mariánské Lázně
Vojta Bartoš na Mistrovství Evropy v lyžařském orientačním běhu - MLOK Mariánské Lázně

Běh na lyžích – Wikipedie

ZOH 2022 | Běžkařské sprinty ovládli Klaebo a Sundlingová, Češi vypadli ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
ZOH 2022 | Běžkařské sprinty ovládli Klaebo a Sundlingová, Češi vypadli ve čtvrtfinále - iDNES.cz

Volný způsob běhu na lyžích – technika a metodika | Fakulta sportovních  studií Masarykovy univerzity
Volný způsob běhu na lyžích – technika a metodika | Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity

Fantastický výkon českých běžců ve sprintu! V Davosu jich pět prošlo do  čtvrtfinále, nejlepší 14. Novák | Běžecké lyžování
Fantastický výkon českých běžců ve sprintu! V Davosu jich pět prošlo do čtvrtfinále, nejlepší 14. Novák | Běžecké lyžování

Sprint ovládli Sundlingová a Klaebo. České naděje končily ve čtvrtfinále –  ČT sport – Česká televize
Sprint ovládli Sundlingová a Klaebo. České naděje končily ve čtvrtfinále – ČT sport – Česká televize

Zlatá lyže 2020: Do Nového Města dorazí NEJ hvězdy. Vstupné zdarma |  iSport.cz
Zlatá lyže 2020: Do Nového Města dorazí NEJ hvězdy. Vstupné zdarma | iSport.cz

Pro rychlost i pocit z jízdy: moderní pojetí techniky běhu na lyžích

Stopa 003 by Magazin Stopa - Issuu

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

Běžec Vysočiny

O víkendu proběhne na Horních Mísečkách republikové mistrovství v běhu na  lyžích | Běžecké lyžování
O víkendu proběhne na Horních Mísečkách republikové mistrovství v běhu na lyžích | Běžecké lyžování

Lyžařský orientační běh

Světový pohár v běžeckém lyžování odstartoval! Nejlepším Čechem byl ve  sprintu Luděk Šeller | Běžecké lyžování
Světový pohár v běžeckém lyžování odstartoval! Nejlepším Čechem byl ve sprintu Luděk Šeller | Běžecké lyžování

Novák se na úvod sezony blýskl v mrazivé Ruce. Skončil šestnáctý | iSport.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Znovu na bodovaných příčkách. Novák se ve švédském Falunu prosadil při  sprintu klasicky na 19. místo | Běžecké lyžování
Znovu na bodovaných příčkách. Novák se ve švédském Falunu prosadil při sprintu klasicky na 19. místo | Běžecké lyžování

Novák nezvládl závod na 10 km a v celkovém pořadí Tour de Ski se propadl -  iDNES.cz
Novák nezvládl závod na 10 km a v celkovém pořadí Tour de Ski se propadl - iDNES.cz